Domy stojące na wodzie zyskują popularność i stają się nie lada atrakcją na weekendowy, czy nawet dłuższy wypoczynek. Zawsze usytuowane w malowniczych miejscach, gwarantują cudowne wrażenia. Rozpościera się z nich piękny widok na panoramę jezior, a czasem przy fali, lekko się bujają, kojąc zmysły. Podziwianie z domku na jeziorze zachodów słońca z lampką wina i popijanie porannej kawy o wschodzie słońca jest wspaniałą i całkowicie darmową atrakcją. Do tego szum fal i odgłosy natury dodają całości niezwykłego klimatu.

Oferty domków na wodzie w Polsce:

Nietypowych noclegów na wodzie w Polsce znajdziemy coraz więcej. Tak zwane pływające domki oferowane są na Mazurach, w miejscowościach nadmorskich, a nawet większych metropoliach. O to kilka naprawdę urzekających i atrakcyjnych propozycji:

– Costa del Kryspi koło Krakowa. Całoroczne domki w Cholerzynie zostały doskonale wyposażone. Do tego posiadają zewnętrzną strefę SPA, grill i projektor z ekranem. To wszystko w otoczeniu pięknej przyrody. W okolicy można skorzystać z ofert sportów wodnych oraz udać się na zwiedzanie Krakowa.

– Domki na jeziorze Jamno w Mielnie. Obiekt jest położony zaledwie 4 minuty spacerem od plaży, co jest dodatkowym atutem. Część z domków dysponuje sauną, wanną z hydromasażem i kominkiem. Każdy jest komfortowo wyposażony i posiada patio od strony jeziora.

– Houseboat Domek Pływający Ślesin. Przycumowany na spokojnym jeziorze domek nieopodal Konina, został pięknie wkomponowany w naturę. To urocze i bardzo dobrze wyposażone miejsce. W najbliższej okolicy panują doskonałe warunki do wędkarstwa.

– Water House, Mierzeja Dąbkowice. Całoroczne domki na jeziorze Bukowo zostały usytuowane w urokliwej okolicy! Posiadają wszystko co niezbędne, a do tego zostały zaprojektowane z myślą tym, by wyeksponować najbliższą okolicę. Każdy domek posiada całkowicie przeszkloną ścianę, z której rozciąga się niesamowity widok na jezioro.