Polska pogoda nie zachwyca, a Ty ciągle marzysz o słońcu? Masz już dość ciągłego deszczu, grubych kurtek, czapek, szali i krótkich dni? Wybierz się na egzotyczne wakacje.

Oto kilka miejsc, które z pewnością przypadną Ci do gustu, jeśli tylko marzysz o wysokich temperaturach!

Tajlandia – kraj piaszczystych plaż i pysznego jedzenia

Tajlandia to kraj, w którym temperatura przez prawie cały rok utrzymuje się na poziomie ok. 30 stopni Celsjusza. Jest to więc idealne miejsce, jeśli chcesz się wygrzać w słońcu i odpocząć na pięknych, piaszczystych plażach.

Warto też wybrać się do jednej z tutejszych tantrycznych świątyń, które słyną ze swoich relaksacyjnych i odprężających masaży. Mówiąc o Tajlandii, nie można także zapomnieć o niezwykłej, tajskiej kuchni. Podczas wakacji w Tajlandii możesz więc spróbować niepowtarzalnych smaków i aromatów!

Dominikana – karaibskie raje

Jeśli lubisz plażowanie i ładne widoki, to Dominikana jest idealnym miejscem na egzotyczne wakacje. Jest tu pięknie, ciepło i różnorodnie. Dominikana to także idealne miejsce na relaks oraz aktywny wypoczynek – możesz tu zwiedzać, grać w golfa, nurkować lub po prostu leżeć i odpoczywać na pięknych, piaszczystych plażach.

Malediwy – rajskie wyspy

Malediwy to kraj składający się z wysp usytuowanych na Oceanie Indyjskim. Jest to więc idealne miejsce dla miłośników plażowania, kąpieli w morzu i słonecznych krajobrazów.

Wyspy te są także doskonałym miejscem na romantyczny wypoczynek. Na wielu z nich zlokalizowane są piękne hotele z obsługą na wysokim poziomie. Jeśli więc szukasz egzotycznego miejsca na wakacje we dwoje, to Malediwy są idealnym wyborem!

źródło: https://www.wymarzonyurlop.pl/ – wakacje w Polsce, Europie i na całym świecie